Představení společnosti

Síldo společnosti 1 Sídlo společnosti 2

Sídlo naší společnosti se nachází v Baawer Office House ve Stodůlkách v Praze

ARCHER SHERIDAN je součástí celosvětové sítě společnosti Hertz (více o historii Hertz zde), poskytující individuální správu vozového parku mnoha významným společnostem po celém světě.

Hertz International poskytl licenci ARCHER SHERIDAN pro Českou republiku naší společnosti ARCHER SHERIDAN, s.r.o., dceřiné společnosti firmy Sheridan Motor Group, která spravuje franšízu společnosti ARCHER SHERIDAN také v Irsku a v Severním Irsku. Společnost Sheridan Motor Group zahájila svoji spolupráci se značkou Hertz v Dublinu v roce 1985. V Irsku je tato společnost významným poskytovatelem služeb v oblasti vozových parků již od svého založení v roce 1915. Pro šíření image jména Hertz, coby předního světového provozovatele vozového parku a pro svůj více jak 20-ti letý úspěch v obchodování s lokálními i mezinárodními společnostmi v Irsku se ukázala, jako nejlepší kandidát, a byla postavena do čela úsilí rozšířit značku i v České republice.

První krok pro zahájení perspektivní budoucnosti společnosti ARCHER SHERIDAN v České republice začal otevřením provozních prostor v Praze, dne 1. září 2004.

Regionálním ředitelem pro Českou (a Slovenskou) republiku je pan Michal Kotrba, který je odpovědný za provoz společnosti a udržování cíle uspokojit veškeré požadavky našich klientů na správu vozového parku a poskytovat kvaltiní servis na nejvyšší možné úrovni díky našemu profesionálnímu a aktivnímu přístupu a péči.

Od svého založení získala naše společnost pověst špičkového poskytovatele full-service operativního leasingu s individuálním nastavením služeb dle potřeb každého klienta. Kvalita našich služeb spočívá zejména ve fixaci splátky po celou dobu leasingu a zajištění stoprocentní mobility našich klientů jak v České republice, tak v zahraničí.

S vozovým parkem  čítajícím více než 4000 vozidel se specializujeme na poskytování  širokého spektra produktů souvisejících se správou a provozem vozového parku. K našim  klientům patří  nejen řada významných nadnárodních společností operujících v oblasti výpočetní techniky, výroby, léčiv, logistiky a služeb, ale také celá řada známých lokálních firem.

Naším cílem je uspokojit veškeré požadavky našich klientů na správu vozového parku a poskytovat profesionální servis na nejvyšší možné úrovni díky profesionálnímu a aktivnímu přístupu. Díky naší orientaci na malé i velké zákazníky a specializaci na nákup , financování , správu a údržbu velkého počtu vozidel, jsme schopni dosahovat výrazných úspor. Tyto úspory se promítají do našich velice výhodných sazeb. Náš osobní přístup a těsná spolupráce s našimi klienty nám umožňuje udržovat velmi vysokou úroveň jejich spokojenosti.

Těšíme se, že v blízké budoucnosti budeme moci nabídnout naše služby také Vám.Máte zájem o zaslání nezávazné nabídky operativního leasingu?
Pokračujte níže uvedeným tlačítkem:

Nezávazná poptávka