Historie společnosti Hertz

John Hertz 1899

John Hertz

Společnost Hertz byla založena Waltrem Jacobsem v Chicagu v roce 1918. V roce 1923, kdy roční tržby přesáhly jeden milión dolarů, prodal Walter Jacobs společnost Johnu Hertzovi a tak došlo k přejmenování na Hertz Drive Ur-Self System. Společnost byla v roce 1926 opět prodána, a to společnosti General Motors. V roce 1953 podnik získala Omnibus Corporation a v roce 1954 vzniká společnost Hertz Corporation, jejímž prvním oficiálním presidentem se stal Walter Jacobs.

Thunderbirds Heart

 V roce 1965 uzavřela společnost Hertz dohodu se společností Ford Motor Company o společné reklamě na podporu svých výrobků a služeb. Jednalo se o první krok ve vztahu, který dosáhl svého naplnění v roce 1994, kdy společnost Ford Motor Company skoupila veškeré akcie společnosti Hertz Corporation.

Mexico

Společnost Hertz začínala jako průkopník v oblasti krátkodobého pronájmu vozů a rozrostla se natolik, že dnes pronajímá vozidla v 7.000 pobočkách ve více než 140 zemích. Díky neustálému zlepšování, které umožňuje lépe porozumět a vyhovět požadavkům mezinárodního trhu.

Dnes společnost Hertz nabízí také leasing a fleet management. Společnost Hertz v dnešní době spravuje a provozuje vozový park pro velkou řadu významných společností po celém světě.Máte zájem o zaslání nezávazné nabídky operativního leasingu?
Pokračujte níže uvedeným tlačítkem:

Nezávazná poptávka